رییس مجمع جهادگران استان اردبیل گفت:کمک به تسریع روند واکسیناسیون اولویت اول جریان جهادی در استان اردبیل است و گروه‌های جهادی بسیج در این راستا پای کار هستند.
کد خبر: ۱۰۰۱۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸ 15 October 2021

مهدی اصلانی زاویه، ظهر امروز در نشست با گروه‌های جهادی بسیج شهرستان کوثر اظهار کرد:گروه‌های جهادی بسیج استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا پای کار بوده‌اند و امروز برای تسریع در روند واکسیناسیون در کنار کادر درمانی و بهداشتی تلاش می‌کنند.

وی افزود: فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در مراکز تجمیعی واکسیناسیون و مشارکت در اجرای طرح واکسیناسیون محله محور، نشان‌دهنده این واقعیت است که گروه‌های جهادی بسیج در تمام شرایط سخت و در مواقع نیاز در کنار ولی نعمتان بوده‌اند.

رییس مجمع جهادگران استان اردبیل با اشاره به خدمات درمانی گروه‌های جهادی، تصریح کرد: اعزام گروه‌های جهادی بسیج به روستاها و مناطق کم برخوردار استان برای غربالگری و تزریق واکسن کرونا و ارائه خدمات درمانی، دندان پزشکی، پرستاری، مامایی و ارائه داروی رایگان از جمله خدمات ارزشمند جهادگران سلامت به مردم مناطق کم برخوردار استان است.

اصلانی افزود: بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل‌کننده تهدیدها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا، برای قطع زنجیره شیوع و کنترل بیماری کرونا و کمک مؤمنانه به نیازمندان در خط مقدم خدمت به مردم بوده است.

رییس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل بیان کرد: جهادگران با تلاش شبانه‌روزی در ایام کرونا به جهانیان نشان دادند که در موقع سخت، خط شکن و بن بست شکن هستند و ایثارگرانه و جهادی رو به جلو حرکت می‌کنند.

اصلانی تصریح کرد: حمایت و پشتیبانی از جریان جهادی امری مهم و حائز اهمیت است و از ظرفیت دستگاه‌های قادر به پشتیبان مانند بنیاد علوی در این راستا استفاده می‌شود و رهبر معظم انقلاب نیز در پیام ۹ ماده‌ای به گروه‌های جهادی، به این مسئله مهم تاکید کرده است.

وی گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردم پایه، در همه عرصه‌ها مردم را نه به عنوان بخشی از راه‌حل که خود راه‌حل می‌داند و در همین راستا فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در مناطق محروم با همدلی و حمایت مردم همراه بوده است.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار