معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: به زودی با همکاری دستگاه‌ها و متخصصان دانشگاهی سند توسعه و اشتغال استان اردبیل تدوین می‌شود که برنامه دقیقی در این زمینه اجرایی خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۲۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷ 14 February 2022

 

رضا قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: مدیران و مسئولان شبانه‌روز برای بهبود وضعیت تلاش می‌کنند و خوشبختانه هم‌اکنون دولت سیزدهم با هدف حل مشکلات مردم اقدامات قابل توجهی را انجام داده و اولویت اصلی دولتمردان نیز در حال حاضر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

وی بیان کرد: اگر بگوییم رفع مشکلات در کوتاه مدت برطرف خواهد شد، امری شدنی نیست اما باید تلاش‌های عالمانه و صادقانه را برای جبران عقب‌ماندگی‌های گذشته با انتخاب مدیران دلسوز و توانمند در استان رقم بزنیم و در این زمینه از فرمانداران انتظار می‌رود برای حل مشکلات شهرستان‌ها برنامه‌های بلند مدت و میان‌مدت داشته باشند و با پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های مختلف را پیگیری و به سرانجام برسانند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: به زودی با همکاری دستگاه‌ها و متخصصان دانشگاهی سند توسعه و اشتغال استان اردبیل تدوین می‌شود که برنامه دقیقی در این زمینه اجرایی خواهد شد که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است که باید در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را برای تحقق اهداف مورد نظر به‌کارگیریم.

قاسمیان اظهار کرد: خدمت‌رسانی صادقانه و شبانه‌روزی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی می‌تواند گره اقتصادی و معیشتی مردم را باز کرد که در این زمینه با هدفگذاری‌های صحیح می‌توانیم مسیر اصلاح و بهبود امور را هموار کرده و اقدامات مهم و اساسی برای حل مشکلات مردم داشته باشیم که این موضوع برای ما حائز اهمیت و اساسی است.

وی تصریح کرد: بهبود نظام اقتصادی و معیشتی و اشتغال‌زایی با بهره‌گیری از سرمایه‌های ارزشمند برای ایجاد امنیت پایدار و پیشرفت‌های حوزه‌های مختلف تا بتوانیم براین اساس نارسایی‌ها را برطرف کرده و امید و نشاط را در جامعه ارتقا دهیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: آغاز فعالیت‌های سال آینده با داشتن برنامه‌ای دقیق برای رسیدن به توسعه پایدار موضوعی بسیار مهم و اساسی است و در این زمینه توجه به ظرفیت‌های مهم استانی همچون حوزه گردشگری برای رسیدن به افزایش درآمد و بهبود معیشت مردم باید مورد توجه واقع شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار