در شبانه روز گذشته متاسفانه ۵ مورد فوتی ناشی از کرونا در استان اردبیل ثبت شد.
کد خبر: ۱۰۲۸۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ 14 February 2022

به گزارش تابناک اردبیل، علی محمدیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با بستری ۶۲ بیمار جدید کرونایی در ۲۴ ساعت اخیر، تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان اردبیل به ۲۴۱ بیمار رسید و متاسفانه طی این مدت ۵ مورد فوتی ناشی از کرونا ثبت شده است.
وی افزود: در حال حاضر ۳۷ بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. همچنین خوشبختانه ۴۷ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.
تزریق بیش از ۲ میلون دُز واکسن کرونا در استان اردبیل
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به تزریق ۲ میلیون و ۵۵ هزار و ۳۴۹ دُز واکسن کرونا در استان اردبیل، بیان کرد: از این تعداد، ۹۳۰ هزار و ۵۹۸ دُز مربوط به مرحله اول، ۸۱۷ هزار و ۳۹۷ دُز مربوط به مرحله دوم و ۳۰۷ هزار و ۳۵۴ دُز مربوط به مرحله سوم واکسیناسیون است.
محمدیان گفت: براساس آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان مشگین شهر در وضعیت قرمز، شهرستان‌های اردبیل، پارس آباد، سرعین، اصلاندوز و نیر در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های خلخال، بیله سوار، گرمی، کوثر و نمین در وضعیت زرد قرار دارند.

با بستری ۶۱ بیمار جدید کرونایی در ۲۴ ساعت اخیر، تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان اردبیل به ۲۳۱ بیمار رسید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار