فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اردبیل در «عملیات والفجر یک» ۱۰۸ شهید والامقام تقدیم نظام کرده که رشادت‌های رزمندگان در این عملیات ستودنی است.
کد خبر: ۱۰۶۹۱۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲ 24 September 2022

به گزارش تابناک اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل پیش از ظهر شنبه در بازدید از «نمایشگاه رزمی و فرهنگی والفجر یک» در اردبیل با اشاره به تقدیم ۱۰۸ شهید والامقام از استان اردبیل در این عملیات اظهار کرد: رشادت‌های رزمندگان استان اردبیل در عملیات والفجر ستودنی است.

وی با بیان اینکه جنگ کنونی ما جنگ اراده، فرهنگی و اقتصادی است، گفت: ایران اسلامی به اقیانوس و دریایی به نام بسیج هوشیار وصل است که این موضوع همراه با بصیرت بالا برای تشخیص راه درست از نادرست بوده و باید در جامعه مورد توجه باشد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم در راستای دستیابی به فرهنگ ایثار و شهادت گام‌های اساسی برداشته و با رفع موانع و مشکلات اقدامات اساسی در این زمینه داشته باشیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

سردار محمدی اصل ضرورت کسب بصیرت را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: انتقال فرهنگ عاشورا، ایثار، جهاد و مقاومت به نسل‌های پیش‌رو در جامعه به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و همگان باید تلاش کنند تا شجاعت مثال‌زدنی رزمندگان در جامعه به نسل‌های فعلی و پیش رو منتقل شود.

سردار سید علی تدین، فرمانده تیپ حضرت عباس (ع) نیز در این بازدید با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی‌های پایگاه‌های بسیج استان امسال در ۳۰ غرفه در معرض نمایش گذاشته شده، افزود: در این نمایشگاه برنامه‌های فرهنگی مختلف با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان با محوریت فرهنگی در حال اجرا است.

وی افزود: برنامه‌های بصیرت‌افزایی یادواره‌ها در طول هفته دفاع مقدس در محل حسینیه نمایشگاه برگزار می‌شود و بازدید از نمایشگاه رزمی و فرهنگی و استفاده رایگان از اسکله دریاچه شورابیل و قایق‌سواری در دستور کار قرار گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار