استاندار اردبیل با صدور احکامی، اعضاء و روسای کمیته‌های ۶گانه ستاد انتخابات استان را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.
کد خبر: ۳۵۵۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱ 05 January 2017

 به گزارش تابناک اردبیل، استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه‌ای، رئیس، دبیر، اعضاء و روسای کمیته‌های 6گانه ستاد انتخابات استان را در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

 استاندار اردبیل با صدور حکمی ناصر نصیری را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان و ماریا موسوی را نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

براساس این احکام اقبال عباسی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی، تقی صاحب‌الزمانی، مشاور استاندار و مدیرکل حراست با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات و فرهاد عظیمی، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع رسانی منصوب شدند.

براساس این احکام استاندار اردبیل مرتضی مسایلی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی، هوشنگ شهبازی، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته امنیتی و حسین بشیری، معاون فناوری اطلاعات و امنیت شبکه مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

استاندار اردبیل در احکام انتصاب اعضای ستاد اظهار امیدواری کرده است: در سالی که به نام" اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مزین گردیده است، با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت یازدهم، با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات استان، ضمن بهره گیری از تمامی امکانات استان و همکاری دستگاههای مربوطه با رعایت اصل امانتداری و با صیانت از آرای مردم در زمینه تمهید مقدمات و برگزاری انتخاباتی با شکوه، موفق و موید باشید.

 انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کاربر شهرستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
سلام آقای استاندار بهتر نبود قبل از صدور احکام تازه انتخاباتی ، دستمزد کسانی را که در انتخابات سال گذشته مجلس در دورترین نقاط استان بکار گرفتید میپرداختید؟؟؟ معاونان و فرمانداران و بخشداران از بابت برگزاری انتخابات پاداش بالایی گرفتید ولی بقیه عوامل را رها کردید و حتی یک لوح تقدیر به ماها ندادی ؟ از همشهری عزیزمان جناب آقای معاون جدید سیاسی که بحمداله رئیس ستاد انتخابات هم شده امیدواریم جلوی این ناعدالتیها را بگیرد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار