پایان باز شماری 10درصدی صندوق ها
با اتمام بازشماری 10 درصدی صندوق های رای انتخابات شورای شهر اردبیل، تغییری در ترکیب منتخبین شورا ایجاد نکرد.
کد خبر: ۴۳۸۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹ 10 June 2017
به گزارش تابناک اردبیل، جواد زنجانی اظهار داشت: به دنبال اعتراض کاندیداهای شورای شهر اردبیل ابتدا پنج درصد صندوق ها بازشماری شد که باز اعتراض ها همچنان ادامه داشت و هیات نظارت تصمیم گرفت 10 درصد دیگر صندوق ها هم بازشماری بشود تا شبهات موجود برطرف شود.
وی اضافه کرد:این باز شماری هم هیچ تغییری را در ترکیب منتخبین اصلی و علی البدل شوراهای شهر اردبیل ایجاد نکرد .
فرماندار اردبیل گفت: نتایج بدست آمده از بازشماری به هیات نظارت استان گزارش شده و هیات نظارت تصمیم نهایی خود را در باره نتیجه انتخابات شورای شهر اعلام خواهد کرد .
پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر ورستا همزمان با دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار شد.
 
انتخابات شورای شهر اردبیل هنوز تائید نشده است
 
به گزارش تابناک اردبیل،رضا کریمی رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان اردبیل
هم اظهار داشت: براساس صورت‌جلسه‌ای که از سوی هیئت‌ اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اردبیل به هیئت عالی نظارت استان ارائه شده هیچ گونه تغییری در نتیجه انتخابات شورای شهر اردبیل بعد از بازشماری ایجاد نشده است.

وی گفت: هیئت‌ اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اردبیل گزارش نهایی خود را مبنی بر این دادند که تغییراتی بعد از بازشماری 15 درصد از صندوق‌های رای در ترکیب اعضای اصلی و علی‌البدل شورای شهر اردبیل حاصل نشد و نتایج این دوره از انتخابات شورای شهر همان نتایج قبلی است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان اردبیل بیان کرد: بر این اساس به دنبال اعتراضات و طرح شکایات از سوی برخی کاندیداهای شورای شهر اردبیل بازشماری آرا در گام نخست به صورت پنج درصدی از صندوق‌های رای و در گام دوم به صورت 10 درصدی صندوق‌ها به انجام رسید و در مجموع پس از شمارش 15 درصدی به تعداد 36 صندوق براساس اعلام هیئت‌های نظارت و اجرایی شهرستان آرایش اعضای اصلی و علی‌البدل همان افراد قبلی اعلام شده است.

کریمی با بیان اینکه تصمیم‌گیری نهایی در مورد تائید صحت و سلامت انتخابات بر عهده هیئت نظارت استان است، افزود: هنوز جلسه‌ای در این زمینه تشکیل نشده و احتمالا فردا با تشکیل جلسه‌ای اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان در این زمینه مباحث را مطرح و نتیجه‌گیری خواهند کرد تا به مردم اطلاع‌رسانی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هنوز نتایج اعلام شده به تائید هیئت عالی نظارت استان نرسیده است، تصریح کرد: در زمینه تصمیم‌گیری نهایی، اعتراضات نامزدها و دلایل آنها، گزارش‌هایی که در این حوزه وجود دارد و نیز اظهار نظر هیئت‌های نظارت و اجرایی شهرستان مورد بررسی قرار گرفته و پس از طرح کلیات نتیجه‌گیری نهایی اعلام خواهد شد.

اسامی منتخبین

زهرا قدیمی با ۳۲ هزار و ۹۲ رأی، علیرضا غریبی با ۲۹ هزار و ۳۳۹ رأی، علیرضا پوستی با ۲۷ هزار و ۱۸ رأی، حبیب اله فتحی شیخ احمد با ۱۹ هزار و ۳۳۹ رأی، یعقوب عزیززاده با ۱۸ هزار و ۹۳۰ رأی، یعقوب هاشمی با ۱۸ هزار و ۶۲۹ رأی، یونس رونقی با ۱۷ هزار و ۸۸۷ رأی، جواد انصاری با ۱۶ هزار و ۴۹۳رأی، رحیم آقازاده با ۱۵ هزار و ۵۹۹ رأی، رویا کنعانی با ۱۵ هزار و ۴۳۸ رأی و حسین افسانه با ۱۵ هزار و ۲۰۱ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر اردبیل راه یافتند.

اعضای علی‌البدل نیز شامل اسفندیار هوشیار با ۱۴ هزار و ۹۱۴ رأی، بهمن آذروش با ۱۴ هزار و ۹۰۶ رأی، ابراهیم عبدی با ۱۴ هزار و ۷۲۹ رأی، علی هدایتی با ۱۴ هزار و ۲۶ رأی، ابراهیم صفری با ۱۳ هزار و ۵۵۶ رأی، سالار شاکر با ۱۳ هزار و ۱۶۰ رأی و محمد اصلانیان با ۱۲ هزار و ۸۷۸ رأی است.

انتهای پیام
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
آیا به جمع آوری شناسنامه های مددجویان عقب مانده ذهنی و سالمندان مراکز نگهداری بهزیستی شهرستان اردبیل یک روز قبل از انتخابات توسط آقایان ... ریس اداره ...و ...رئیس ... و ... که از قضا مسئول صندوق رای گیری هم بودند رسیدگی شد که اقدام حاظر به نفع یا ضرر چه کسی انجام پذیرفته و آیا اصلا شناسنامه این افراد از نظر ممهور بودن مورد بررسی قرار گرفت و چرا این افراد آزادانه برای خود می گردند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار