دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشدید برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در اردبیل خبر داد و گفت: امسال یک هزار و ۱۲۹ نفر در حوزه جرائم مرتبط با مواد مخدر در استان اردبیل دستگیر شدند.
کد خبر: ۴۴۳۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳ 17 June 2017
به گزارش تابناک : ناصر عتباتی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای مصونیت هر چه بیشتر جامعه در مقابل مواد مخدر  برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در اردبیل تشدید می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر در تمام آیتم‌ها و حوزه‌های مواد مخدر شاهد افزایش کشفیات در سطح استان هستیم که این امر بیانگر هماهنگی و انسجام کامل سیستم قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر و جدیت در برخورد با اعتیاد و مواد مخدر در اردبیل است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با قاچاقچیان در سال 96 بیان کرد: امسال با تلاش‌ها و هماهنگی‌های انجام شده یک هزار و 129 نفر در حوزه جرایم مرتبط با مواد مخدر در اردبیل دستگیر شدند.

عتباتی تصریح کرد: نزدیک به 60 درصد این افراد دستگیرشده در اردبیل در حوزه خرده‌فروشان مواد مخدر بوده‌اند که با توجه به تاثیر آنها در زمینه توزیع مواد مخدر تلاش داریم تا برخورد با این افراد را تشدید کنیم.

وی گفت: در کنار اینکه با عمده‌فروشان مواد مخدر برخوردهای قاطع و قانونی تداوم می‌یابد، با خرده فروشان نیز به صورت مستمر و در قالب طرح‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر به صورت جدی برخورد می‌شود که امیدواریم با این امر بتوانیم زمینه‌ساز کاهش قاچاق مواد مخدر در اردبیل و مصونیت جامعه از این بلای خانمانسوز باشیم.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار