براساس هماهنگی‌های انجام شده جشنواره تعاونی‌های برتر استان در شهریورماه امسال برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۷۶۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴ 12 August 2017
به گزارش تابناک : قاسم رحیمی در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته تعاون در اردبیل اظهار داشت: بر اساس مصوبات جلسه ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت هفته تعاون سال 96 استان برنامه‌های متنوعی در هفته تعاون امسال در شهرستان‌ها و مرکز استان برگزار می‌شود.

وی افزود: در راستای ترویج فرهنگ تعاون در جامعه و شناسایی و معرفی تعاونی‌های برتر استان، مراسم جشنواره تعاونی‌های برتر استان در طول هفته تعاون از 11 تا 17 شهریورماه برگزار خواهد شد و در این مراسم از شرکت تعاونی‌های برتر برگزیده هیئت داوران این دوره از جشنواره تجلیل و قدردانی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: به منظور حمایت و پشتیبانی از شرکت‌های تعاونی، بر اساس مصوبات جلسه ستاد گرامیداشت هفته تعاون استان مقرر شده به برگزیدگان جشنواره تعاونی‌های برتر امسال تسهیلات مالی کم بهره برای تامین منابع مالی مورد نیاز از طریق بانک توسعه تعاون پرداخت شود.

رحیمی گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی در دور دریاچه شورابیل به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده این ستاد است که در این مراسم جوایز نفیس و ارزنده‌ای شامل لوازم خانگی، لوازم ورزشی، وام قرض‌الحسنه و بسیاری جوایز دیگر به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد و براساس هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این مراسم به صورت زنده از صدا و سیما پخش خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: در طول هفته تعاون برنامه‌های متنوع ورزشی و فرهنگی نیز در شهرستان‌ها و مرکز استان اجرا می‌شود که تمام این برنامه‌ها و مراسم با هدف ترویج فرهنگ تعاون در جامعه عملیاتی شده و تلاش می‌کنیم در این زمینه گام‌های موثری را برداریم.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار