نه نگارانده همان استاندار پیشین است و نه اردبیل استان بیست سال پیش، قطعا رویکردهای نگارنده در این دوره متفاوت تر از کذشته باید باشد.
کد خبر: ۵۰۶۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵ 09 October 2017

تابناک اردبیل: بعد از خط خوردن سید شهاب الدین چاووشی از بین کاندیداهای تصدی استانداری اردبیل، از بین گزینه های مطرح شده، به وزارت کشور توسط نمایندگان استان و گزینه های اعلام شده توسط وزارت، سید جواد نگارنده استاندار اسبق اردبیل شانس بیشتری نسبت به بقیه دارد، چرا که وی یکی از چهره های توانمند و دارای سابقه اجرایی بوده و در بدنه دولت نیز نفوذ قابل توجهی دارد.

نگارنده ثابت کرده که در مدیریت استان قاطعانه عمل می کند. وی از نیروهای بومی استان با توجه به سابقه استانداری در اردبیل شناخت کافی دارد قطعا نسبت به بقیه گزینه ها کارکردش در زمینه انتصاب مدیران و شناخت از این ظرفیت بیشتر خواهد بود و از همه ظرفیت ها و نیروهای توانمند برای توسعه استان استفاده خواهد کرد.
شناخت کامل نماینده ولی فقیه در استان از این چهره و باور به توانایی شان در مدیریت استان، تعامل و تفاهم با هییت دولت و ارگانهای مختلف که می تواند از فاکتورهای مهم وی در مدیریت استان محسوب شود.

البته باید گفت که نه نگارانده همان استاندار پیشین است و نه اردبیل استان بیست سال پیش، قطعا رویکردهای نگارنده در این دوره متفاوت تر از کذشته باید باشد. نگارنده دارای اخلاق متفاوت و منحصر بفرد است شاید این خصوصیت باعث شود که عده ای بخاطر منافع شخصی نتوانند به وی نفوذ کنند، از بین افراد مطرح این گزینه می تواند با داشتن تمام شرایط جایگزین بهتری برای خدابخش باشد و برای توسعه استان و ارتقای جایگاه آن دفاع کند بنابرین نمایندگان استان اردبیل در مورد این چهره غیر بومی و شاخص که توانایی آن را دارد کشتی لاک پشتی استان را سلامت به ساحل برساند نباید به راحتی از کنار آن عبور کرده و دنبال گزینه های دیگر باشند، به امید استانی آباد و توسعه یافته با مردان دلسوز و دارای احساس مسولیت بیشتر.

تیمور حسین نژاد
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار