اگر نگران پنچر شدن دوچرخه خود هستید دنیای فناوری دوچرخه‌ای را به شما معرفی می‌کند که علاوه بر قابل حمل بودن هیچ‌گاه پنجر نمی‌شود.
کد خبر: ۵۱۸۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹ 03 November 2017
 
تابناک اردبیل: دوچرخه‌سواری در مکان‌های شلوغ و پرتردد امری مشکل است و دوچرخه سواران همیشه در این وضعیت کلافه هستند زیرا حمل دوچرخه در مکان‌های شلوغ نیز مشکل ساز است، از این رو دنیای فناوری دوچرخه‌ای را طراحی که نه تنها قابل حمل هست بلکه پنچر نیز نمی‌شود.

این دوچرخه که Rome Citizen نام دارد به راحتی تا شده و در یک چمدان کوچک جاسازی می شود که برای حمل در هواپیما و قطار بسیار مناسب است، وزن کم این دوچرخه از دیگر ویژگی هایی است که می تواند موجب جذب مشتری شود و شما می‌توانید دوچرخه هوشمند ۹.۵ کیلوگرمی را در چند دقیقه کوتاه تا کرده و یا به حالت عادی بازگردانید.

دوچرخه‌ای عجیب که هرگز پنچر نمی‌شود

جالب است بدانید لاستیک‌های این دوچرخه فاقد هوا هستند که از این تایرها با عنوان Airless Muffin نام برده می شود، این موضوع باعث می‌شود نگرانی شما از پنچر شدن دوچرخه کاملا از بین برود و بتوانید از دوچرخه سواری برای مدت طولانی لذت ببرید

این دوچرخه هوشمند طراحی شده به گونه ای که یک برنامه متصل به گوشی هوشمند همراه آن است که به وسیله آن می توانید ماجراجویی هایتان را با این دوچرخه استثنایی با دیگران به اشتراک بگذارید.

این دوچرخه قیمت ۴۹۹ دلار معادل حدود دو میلیون تومان دارد و استفاده از آن علاوه بر کمک به کاهش آلودگی محیط زیست، در سفرها کاهش هزینه را نیز برایتان به دنبال دارد.

انتهای پیام/ جام نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار