یک نمانیده مجلس فاش کرد
یکی نماینده مجلس گفت که تعدادی از مدیران بانک مرکزی با دریافت پاداش پایان خدمت 800 میلیون تومانی، مجدد در این بانک مشغول به کار شده‌اند!
کد خبر: ۵۸۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰ 12 April 2018

به گزارش تابناک اردبیل،‌ محمد حسینی نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار همه تلاطم‌ها و التهابات بازار ارز که مسئولیت آن متوجه بانک مرکزی است،‌ اخباری در رابطه با مدیران و مسئولان بانک مرکزی به گوش می‌رسد که بسیار نگران‌کننده است و جای تأسف بسیار دارد.

حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به حکم تبصره 12 قانون بودجه سال 97 که در رابطه با پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان دولت است، دولت سقفی را مشخص کرده بود تا در ارتباط با بازنشستگی افرادی که حقوق‌های بالا می‌گیرند به عدالت و انصاف نزدیک‌تر شود، شاهد این هستیم که در پایان سال 96 و قبل از اجرایی شدن قانون بودجه سال 97، تعداد زیادی از افرادی که حقوق‌های آن‌چنانی دریافت می‌کردند درخواست بازنشستگی کردند و به ویژه در بانک مرکزی که متأسفانه معاونان آن همانند بعضی‌ها که نیازمند سرای سالمندان هستند، از ارقام نجومی بالای 800 میلیون تومان از پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی خودشان را دریافت کردند و عجیب این است که در ابتدای سال 97 این افراد باز مجدد به کار خودشان ادامه دادند.

وی در گفتگو با فارس افزود: این پرداخت‌ها در شرایطی است که مردم در بدترین شرایط اقتصادی زندگی می‌کنند و این التهابات ارز حتی سفره مردم را کوچک‌تر کرده،‌ مشاهده می‌شود که در بانک مرکزی که امروز باید بنشینند و برای مشکلات ارزی و اقتصادی کشور تصمیم بگیرد، به فکر جیب خودشان بوده‌اند و به دنبال آن بودند که حتی از یک ریال پاداش پایان خدمت‌شان هم نگذرند.

نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی گفت: خوب بود وقتی‌که این افراد وقتی پاداش پایان خدمت‌شان را دریافت کردند ادامه زندگی‌شان را در شرایط بازنشستگی به سر می‌بردند. اما فکر کنم آقای سیف با مشکل قحط‌الرجال مواجه بوده و دبیرکل بانک مرکزی را مجدد در ابتدای سال جدید به کار گمارده است که این واقعاً جای نگرانی و بسی تأسف است که بین مسئولان ما با این همه نگرانی که در بین مردم وجود دارد بازهم تکرار و مشاهده می‌‌شود.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار