کد خبر: ۶۰۳۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲ 10 May 2018

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان با اعلام این خبر تصریح کرد: بیش از 50 پروژه های تفریحی و گردشکری در شورابیل در بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه زیپ لاین منطقه شورابیل به عنوان یکی از پروژه های تفریحی در این منطقه است افزود: این زیپ لاین اولین زیپ لاین رفت وبرگشت موتوری با طول 475 متر و باسرعت 6 متر درثانیه  در کشور است که با اخذ تاییدیه استاندارد در تیرماه سال آماده ارایه خدمات به گردشگران و مسافران خواهدبود.

شهردار اردبیل از اجرای طرح ساحل سازی در منطقه شورابیل خبرداد و گفت: طراحی این پروژه به اتمام رسیده و اعتبار آن در بودجه  سال 97 در نظر گرفته شده است که در سال جاری عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

لطف اللهیان همچنین با اشاره به  آماده سازی پارکینگ های سه گانه در ورودی های شورابیل و پارکینگ شوراسنتر افزود: با تسریع در عملیات اجرایی ورودی جدید شورابیل(از سمت شهرک نادری)  این ورودی نیز اماده بهره برداری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در هر پارک از مبلمان متفاوت و مختص همان پارک استفاده خواهد شد گفت:ساماندهی ورودی قدیمی شورابیل نیز در دستور کار قرار دارد .

شهردار اردبیل گفت: پروژه ها و طرح های دیگری در چهارچوب  طرح جامع شورابیل در نظر گرفته شده تا این منطقه را متفاوت تر از سال های قبل به منطقه ای بینظیر در کشور تبدیل کند.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار