کد خبر: ۶۷۳۴۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵ 28 October 2018

پس از دیدار لسترسیتی و وستهام در مسابقات لیگ برتر انگلیس، هلی کوپتر مالک باشگاه لسترسیتی دچار سانحه شد و در نزدیکی ورزشگاه کینگ پاور سقوط کرد.

به گزارش ایلنا، تصاویر تلویزیونی پس از پایان دیدار دو تیم وستهام و لسترسیتی در لیگ جزیره نشان می‌دهد، ویچای سریواداناپارابا، مالک باشگاه لسترسیتی با هلی کوپتری آبی رنگ ورزشگاه کینگ پاور را ترک می‌کند و چند دقیقه بعد جیک هامپری، گزارشگر تلویزیونی در توییترش اعلام می‌کند: هلی کوپتر مالک باشگاه لسترسیتی در پارکینگ سقوط کرد... خبر دیگری نیست.

سریواداناپاراباکه مالک شرکت کینگ پاور است، در سال 2010، باشگاه لسترسیتی را خریداری کرد و در ماه فوریه، رئیس هیئت مدیره شد.

طبق اخبار اولیه شنیده می‌شود در کنار مالک باشگاه، مدیر ورزشی لسترسیتی هم در هلی کوپتر حضور داشته است. پلیس و آمبولانس به سرعت به محل حادثه رسیدند ولی هنوز هویت سرنشینان هلی کوپتر مشخص نیست.

باشگاه لسترسیتی یک ساعت پس از این اتفاق در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما در حال کمک رسانی به پلیس و اورژانس پس از حادثه حوالی استادیوم کینگ پاور هستیم. هنگامی که اطلاعات بیشتر تأیید شد، باشگاه یک بیانیه دقیق تر منتشر می کند.

شاهدان عینی می‌گویند کنترل هلی کوپتر از دست خلبان خارج شده بود و پس از چند دور چرخیدن در هوا در نهایت این پرنده سقوط کرد. پس از تلاش‌ آتش نشانان و نیروهای امنیتی در نهایت آتش با گذشت نزدیک به یک ساعت خاموش شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار