‌نشت گاز در یک واحد مسکونی واقع در مسکن مهر شهرک رجایی، سبب انفجار یک منزل مسکونی شد. ‌
کد خبر: ۶۷۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰ 01 November 2018

به گزارش تابناک اردبیل، دقایقی پیش صدای مهیبی سبب نگرانی شهروندان اردبیلی شد و انفجار در یکی از واحدهای مسکونی اردبیل رخ داد که این انفجار به دلیل نشت گاز در یک واحد مسکونی واقع در مسکن مهر شهرک رجایی اتفاق افتاده و خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

گزارش عینی خبرنگار تسنیم اردبیل حاکی از این است که صدای انفجار به اندازه‌ای مهیب بوده است که تقریبا ساکنان بخش عمده‌ای از شهر اردبیل آن را احساس کرده اند.

نیروهای انتظامی، آتش‌نشانی و اورژانس در محل حادثه به سرعت و به موقع حضور یافته‌اند و کنترل اوضاع را به دست گرفته‌اند و در حال رفع خطرات احتمالی ناشی از سقوط دیواره ها و لوازم هستند.

بر اثر این حادثه شیشه های برخی منازل و مغازه ها در شهرک رجایی فروریخته است و لحظاتی قبل از این انفحار ساکنان بلوک مسکونی مربوط به این واحد بوی ناشی از گاز را در محوطه ساختمان 4 طبقه متوجه شده و در یک اقدام زنگ درب همه واحدها را به صدا درآورده تا همسایگان را در جریان موضوع قرار دهد.

وی متوجه شده کسی در این واحدها حضور ندارد و سریعا به همراه فرزندان خود از ساختمان خارج شده و لحظه‌ای بعد آن انفجار مهیب به وقوع می‌پیوندد.

هنوز اطلاع دقیقی از میزان خسارات نالی این حادثه تخمین نزده شده است اما احتمالا چند خودروی پارک شده در اطراف این واحد دچار خساراتی شده باشند.

بر اثر شدت این انفجار و ترکش‌های شیشه‌ای حاصل از آن تمام شیشه‌های بلوک‌های اطراف و مقابل این واحد شکسته شده و کف خیابات پر از خرده شیشه شده و هم‌اکنون انبوه مردم نیز در محل حادثه تجمع کرده و به رد و بدل کردن گمانه‌های خود مشغول هستند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار