مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام کنکور ارشد ۹۸ از ۱۶ آذر خبر داد و گفت: جزئیات نحوه ثبت نام در این آزمون فردا ۱۱ آذرماه منتشر می‌شود.
کد خبر: ۶۸۵۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸ 01 December 2018

تابناک اردبیل: حسین توکلی افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ آغاز می‌شود و در روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: هر یک از داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید واجد شرایط اختصاصی و عمومی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناس ارشد ناپیوسته سال ۹۸ که همزمان با شروع ثبت نام در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، باشند.

توکلی خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط هر یک از داوطلبان می‌توانند طبق ضوابطدر دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور) از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنما شرکت کنند.

وی گفت: آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و اولین مرحله بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز‌های پنجشنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان برای پرینت کارت و برگه راهنما از ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه ۹۸ باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

وی گفت: برای داوطلبانی که متقاضی دو کدرشته امتحانی هستند دو کارت شرکت در آزمون صادر می‌می شود.

توکلی افزود: شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ و بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا ۱۱ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

 
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار