مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل پاسخ می‌دهد
مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل گفت: حذف رابط خبری ناشنوایان از شبکه استانی سبلان دائمی نبوده و ویژه برنامه‌های خاصی برای جامعه هدف در نظر گرفته می‌شود.
کد خبر: ۷۰۷۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵ 24 January 2019

به گزارش تابناک اردبیل،‌علی ملااحمدی گفت:برای فراهم شدن بخش رابط خبری ناشنوایان به استودیوهای مجزایی نیازمندیم و در این راستا جای خالی رابطین ناشنوا در بسیاری از شبکه‌های استانی کشور احساس می‌شود.

وی در خصوص گلایه‌های اخیر در خصوص حذف رابط خبری ناشنوایان از شبکه استانی سبلان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم سازمان صدا و سیما توجه به نیازمندی‌ گروه‌های مختلف جامعه بوده و پررنگ شدن ویژه‌ برنامه‌های مرتبط با ناشنوایان از جمله اولویت‌های این مجموعه است.

مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل با اشاره به اینکه به دلیل کمبود امکانات بخش رابط خبری ناشنوایان حذف شده است، افزود: برخورداری بخش خبری شبکه سبلان از رابط خبری ناشنوایان از اقدامات بسیار مناسب و ارزنده‌ای بود که در سالیان اخیر مورد توجه قرار گرفت اما به دلیل اینکه یک استودیو به صورت کامل درگیر پخش می‌شد و از لحاظ امکانات با مشکلات خاصی مواجه می‌شدیم، این بخش حذف گردید.

ملااحمدی در گفتگو با ایسنا حذف این بخش را به معنای نادیده گرفتن خواسته‌های ناشنوایان ندانست و افزود: طی دیداری که با چندی از ناشنوایان استان داشتیم، قرار بر این شد که زیرنویس اخبار در شبکه استانی سبلان به صورت مستمر ادامه یافته و ناشنوایان از اخبار مهم مطلع شوند.
 
وی ادامه داد: به صورت هفتگی نیز ویژه برنامه خاصی برای ناشنوایان در نظر گرفته خواهد شد که در آن اخبار مهم هفتگی توسط رابط خبری بیان خواهد شد.

مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل بیان کرد: به عنوان رسالت سازمانی و توجه به نیازهای ناشنوایان، به زودی ویژه‌برنامه‌های خبری خاصی برای گروه هدف درنظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار