معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌های متعدد شهری با اعتبار بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال توسط شهرداری اردبیل مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
کد خبر: ۷۱۳۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷ 10 February 2019

به گزرش تابناک  اردبیل، بهروز ندایی ظهر امروز در آئین افتتاح ایستگاه شماره  6 آتش‌نشانی اردبیل در شهرک کوثر اظهار داشت: در دهه فجر امسال پروژه‌های متعددی با اعتبار بالغ بر 700 میلیارد ریال توسط شهرداری اردبیل مورد بهره‌برداری قرار گرفته است که این نشان از همت مدیران شهری برای توسعه شهر دارد.

وی بیان کرد: شهرداری اردبیل در اجرای پروژه‌های عمرانی عملکرد مناسبی داشته که به عنوان یک شهروند اردبیلی از شهردار و مجموعه شهرداری تشکر می‌کنم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل افزود: استاندار اردبیل برای بهره‌برداری از پروژه‌های عمران شهری در سال 98 اهتمام ویژه‌ای داشته که امیدواریم با تلاش مجموعه شهرداری در سال آینده اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های عمران شهری متعددی را شاهد باشیم.

بهره‌برداری از 290 میلیارد ریال پروژه‌ فرهنگی عمران شهری در اردبیل

شهردار اردبیل نیز در این آئین اظهار کرد: به منظور برخورداری از امکانات زیرساختی و ابزارهای امدادرسانی شهرداری اردبیل ایستگاه‌های آتش نشانی را در مناطق شهری مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.

حمید لطف‌اللهیان بیان کرد: در راستای توسعه متوازن و نگاه ویژه به مناطق کم‌برخوردار شهرداری اردبیل امروز در منطقه دو شهری پروژه‌های متعدد فرهنگی، عمرانی و زیرساختی را با اعتبار بالغ بر 290 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار داد.

وی هدف از افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی را تسریع در امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه دانست و گفت: شهرداری در کنار اقدامات عمرانی و خدماتی به امنیت و ایمنی شهروندان توجه ویژه‌ای داشته چرا که معتقد است تامین امنیت شهروندان فراتر از هر اقدامی است.

شهردار اردبیل تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در شهر اردبیل به محض آماده شدن در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد اما به جهت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی این پروژه‌ها با برگزاری مراسم نمادین افتتاح می‌شود.

به گزارش تسنیم، با برگزاری مراسمی دیگر با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و مسئولان شهری پروژه تفریحات هیجانی کابلی شورابیل با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در چهار لاین کابلی امروز کلنگ‌زنی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار