در سمینار فرمانداران استان مطرح شد؛
استاندار اردبیل، فرمانداران استان را به رعایت بیطرفی در انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی فراخواند.
کد خبر: ۷۲۸۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱ 27 March 2019

به گزارش تابناک اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در اولین سمینار فرمانداران استان در سال جاری، اظهار داشت: پروژه های بزرگ صنعتی از قبیل کامیون سازی مشگین شهر ، فاز دوم آرتاویل تایر که ۵۰ درصد نیاز لاستیک سنگین کشور را تامین خواهد کرد ، پتروشیمی آرتا انرژی،کارخانجات بلور و کریستال در منطقه ویژه اقتصادی و مجموعه شیرآلات گرمی با اشتغال زایی قابل توجه در استان در حال تکمیل است.

سال 98 سال شکوفایی صنعت استان ارست

وی افزود:با بهره برداری از این پروژه ها در سال جاری ، سال ۹۸ سال شکوفایی صنعت استان خواهد بود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه امسال اعتبارات اختصاصی شهرداری ها و دهیاری ها افزایش می یابد ، تنظیف و حفظ پاکیزگی محیط شهری و روستایی را از شروط تخصیص بودجه عنوان کرد.

تکمیل 3 پیست اسکی در استان

او با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بخش گردشگری استان از تکمیل ۳ پیست اسکی در سال جاری خبر داد ودر ادامه به بخش کشاورزی پرداخت و گفت : امسال با تکمیل پروژه پایاب سد خداآفرین که ۴۵ هزار هکتار از زمین های زراعی مغان را تحت پوشش قرار می دهد و یک میلیون تن به محصولات تولیدی بخش کشاورزی و باغی استان می افزاید.

وی افزود: همچنین در صورت تصویب نهایی آزاد تجاری-صنعتی و اتمام مطالعات پروژه راه آهن اردبیل - پارس آباد و ده ها پروژه دیگر شاهد شکوفایی بیشتر اقتصاد استان خواهیم بود.

در سال گذشته 18 هزار شغل ایجاد کردیم

استاندار اردبیل با بیان اینکه اقدامات انجام گرفته در ایجاد اشتغال جوانان اساسی و زیربنایی است و قابل مقایسه با اشتغال موقت بخش مسکن در دوره گذشته نیست ، تصریح کرد : تحقق اشتغال ۱۸ هزار نفری سال گذشته که راستی آزمایی و با کد ملی ثبت شده است در میان انبوه ۶۰ هزار نفری بیکاران استان که سالانه ۷ هزار نفر نیز به این آمار اضافه می شود نتوانست نزد افکار عمومی ملموس باشد و باید با ادامه روند ایجاد اشتغال در سال جاری از حجم بیکاری موجود بیشتر بکاهیم.

احزاب استان پای کار باشند

بهنام جو با بیان اینکه احزاب سیاسی استان نیز برای رفع مشکلات مردم باید پای کار باشند، تصریح کرد : امسال کسی می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد که قدمی در راستای رونق تولید و بهبود معیشت مردم برداشته باشد.

توصیه انتخاباتی به فرمانداران استان

نماینده عالی دولت در استان فرمانداران را به رعایت اصل بی طرفی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی فراخواند و تاکید کرد : این بی طرفی به معنای عدم همراهی نمایندگان فعلی مردم در مجلس نیست.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار