شهردار اردبیل گفت: ارتقای کیفیت خدمات عمرانی با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مدیریت یکپارچه شهری از جمله مواردی است که با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه شهرداری‌ اردبیل با هدف خدمات‌رسانی ورود پیدا کرده است.
کد خبر: ۷۵۰۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳ 01 June 2019
ارتقای کیفیت خدمات عمرانی با هدف ایجاد  یکپارچه شهری

به گزارش تابناک اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:ارتقای کیفیت خدمات عمرانی با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مدیریت یکپارچه شهری از جمله مواردی است که با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه شهرداری‌ اردبیل با هدف خدمات‌رسانی ورود پیدا کرده است.

وی افزود:با توجه به محدودبت منابع شهرداری‌ها باید بازنگری جدی در اجرای پروژه‌ها و نحوه تخصیص اعتبارات با بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی مبنای کار قرار گیرد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: اجرای فعالیت‌های عمرانی و توسعه فضای سبز شهری و توسعه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در سال جدید در دستور کار قرار گرفته و درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند در این زمینه موفق عمل کنیم که تحقق این مهم مستلزم هزینه مستمر شهرداری است.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: در سال‌های احیر درآمد شهرداری‌های متکی به دولت کاهش چشمگیری پیدا کرده است که به همین منظور درصدد هستیم اتکای خود را به درآمد ناپایدار از سر را برداریم و از درآمدهای پایدار بهره‌گیری کنیم که این مسئله مستلزم تلاش شبانه‌روزی بخش خصوصی و شهرداری است.

نوسازی بافت‌های فرسوده در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد

وی بیان کرد: نوسازی بافت‌های فرسوده در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد و در این زمینه ارائه تسهیلات و نیز حمایت‌های لازم مبنای کار قرار دارد تا بتوانیم در راستای بهسازی و نوسازی و نیز افزایش کیفیت بناها گام برداشته و نسبت به ساماندهی بافت‌های فرسوده موفق عمل کنیم.

شهردار اردبیل با بیان این که طرح مدیریت یکپارچه شهری در اردبیل اجرا می‌شود تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح دستیابی به یک وضعیت متعادل در شهر و جذب مسافران و گردشگران به منطقه است که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار