کد خبر: ۷۸۵۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹ 05 October 2019

محبوب حیدری در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال پروژه‌های خوبی در حوزه راه در سطح استان اردبیل در حال اجراست که امیدواریم با تلاشی که استاندار اردبیل و حمایت‌های رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان در مجلس انجام می‌دهند، پروژه‌های حوزه راهسازی به سرانجام خوبی برسند.

وی یکی از مهمترین این پروژه‌ها را محور اردبیل – سرچم اعلام و خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌‌ریزی انجام شده در سفر رئیس جمهور 20 تا 23 کیلومتر از این مسیر افتتاح خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: امسال تخصیص خوبی هم از محل منابع ملی و هم استانی برای این پروژه در نظر گرفته شده است که با قوت و قدرت احداث این مسیر پیگیری می‌شود.

حیدری با اشاره به احداث باند دوم محور اردبیل – آستارا بیان کرد: مطالعات این پروژه به اتمام رسیده و ما در مرحله اخذ مجوز برای انتخاب پیمانکار در این محور هستیم تا هر چه سریعتر با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی در این محور آغاز شود.

وی گفت: با اجرایی شدن این پروژه مشکلات ترددی در محور اردبیل – آستارا رفع خواهد شد.

وی افزود: پروژه دیگری که با تلاش همکاران ما در حال اجراست باند دوم محور رضی – امیرکندی است که در سفر رئیس جمهور 8 تا 10 کیلومتر از این محور نیز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

180 میلیارد تومان برآورد اولیه در دوبانده گرمی – بیله‌سوار

حیدری ادامه داد: پروژه دیگری که برای مردم شمال استان بسیار مهم به نظر می‌رسد دوبانده محور گرمی – بیله‌سوار است که مجوز احداث این مسیر گرفته شده و برآورد ما 180 میلیارد تومان برای عملیاتی کردن این پروژه است.

وی اظهار کرد: این پروژه در مرحله مناقصه برای انتخاب پیمانکار است و ظرف 30 تا 40 روز آینده با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن شروع می‌شود.

عضو شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل با بیان اینکه باند دوم محور پارس‌آباد – سربند نیز با انتخاب دو پیمانکار با پیشرفت خوبی در حال اجراست، تصریح کرد: بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر با تلاش دو پیمانکار از دو مسیر به سرعت در حال انجام است به طوری که در سفر رئیس جمهور 25 کیلومتر از این مسیر نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

حیدری افزود: هرچند وضعیت تامین منابع مالی در کشور برای اجرای پروژه‌های عمرانی سخت و دشوار شده اما با عنایت استاندار اردبیل و تلاش و پیگیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان منابع مالی خوبی برای پروژه‌های راهسازی تامین شده است.

وی در مورد آخرین وضعیت پروژه بهسازی و آسفالت محور مشگین‌شهر – قینرجه نیز تصریح کرد: این پروژه که نقش مهمی در توسعه مشگین‌شهر دارد امسال 2.5 کیلومتر از آن احداث و عملیات آسفالت‌ریزی آن انجام می‌شود که تاکنون یک کیلومتر آسفالت شده و تا پایان فصل کاری به صور کامل در 2.5 کیلومتر احداث و آسفالت‌ریزی را در این مسیر شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار