مدیر امور آب و فاضلاب خلخال با اشاره به بارش سنگین و بی سابقه برف در این شهر، از پایداری جریان آب در طول مدت بحران بارش برف با تلاش شبانه روزی همکاران خبر داد.
کد خبر: ۸۲۴۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹ 20 February 2020

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل، مهندس یحیوی مدیر امور آب و فاضلاب خلخال، با توجه به بارش سنگین و بی سابقه برف در این شهر که در برخی از مناطق ارتفاع آن به حدود 4 متر نیز می رسید از پایداری آب شهروندان در این مدت بحران خبر داد و افزود با توجه به شروع بارشها و برف و کولاک شدید از بعد از ظهر 21 بهمن، بلافاصله به حضور مهندس به نژاد سرپرست شرکت، جلسه مدیریت بحران تشکیل و برابر دستور ایشان ، بیل مکانیکی و ماشین کمک دار از ستاد استان و تنخواه لازم در اختیار امور آب و فاضلاب خلخال قرار گرفت.

یحیوی با اشاره به اینکه در طول بارش سنگین، مدام شاهده قطعی جریان برق تأسیسات بودیم اما با تلاش مداوم و شبانه روزی پرسنل فقط در روز اول شاهد قطع جریان آب در بخشی از شهر خلخال، به دلیل قطع شدن جریان برق چاه اللر باغی بودیم و بعد از آن با توجه به تمهیدات پیش بینی شده، علیرغم قطعی جریان برق هم در شهر خلخال و هم در در شهر هشجین، هیچگونه قطعی آب در این دو شهر روی نداد.

مدیر امور آب و فاضلاب خلخال ضمن اشاره به سنگین بودن ارتفاع برف در مسیرهای منتهی به تأسیسات از رفت و آمد بدون خودرو همکاران به این تأسیسات خبر داد و افزود: علیرغم پیش بینی مشکلات جانی با توجه به بسته شدن جاده های دسترسی به تأسیسات، همکاران بصورت شبانه روزی با پای پیاده و کولاک شدید برف مدام به تأسیسات سرکشی نمودند و در سایه تلاشهای صادقانه و خستگی ناپذیر، خوشبختانه شاهد هیچگونه قطعی آب در سطح شهر نبودیم.

مهندس یحیوی در ادامه ضمن اشاره به تهیه آب بسته بندی برای توزیع در سطح شهر و روستاها، با توجه به عدم قطعی آب درسطح شهر از ارسال بیش از 5 تن آب بسته بندی شده در قالب بیش از 1100 بسته 5/4 کیلویی به ستاد بحران جهت توزیع در مناطق روستایی خبر داد.

یحیوی در پایان تلاش همکاران شرکت در تأمین آب شهروندان در بحران پیش آمده را بسیار حائز اهمیت عنوان نموده و از حضور به موقع سرپرست شرکت و دستور ویژه ایشان برای کمک به امور آب و فاضلاب خلخال قدردانی کرد.

انتهای پیام

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار