نجات جان زن باردار ساکن روستای لرد خلخال
با تلاش راهداران راه مسدود شده از برف ۷ روستای باقیمانده خلخال در حال بازگشایی است.
کد خبر: ۹۳۴۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲ 23 January 2021

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال گفت: بارش سنگین برف هفته گذشته راه ارتباطی ۱۴۲ روستای خلخال را مسدود کرده بود که با تلاش راهداران راه مسدود شده از برف ۱۳۵ روستای این شهرستان بازگشایی شده و تلاش راهداران برای بازگشایی راه‌های مسدود روستایی باقیمانده ادامه دارد.
معروف خسروی افزود: با قطع بارش برفروبی، بازگشایی و پاکسازی راه‌ها با بکارگیری حداکثر توان کاری و ماشین‌آلات برفروبی این اداره آغاز شده است.
او به نجات جان یک زن باردار در روستای لرد از توابع بخش شاهرود اشاره و اظهارکرد: با تلاش راهداران و بازگشایی راه روستای لرد به میانرودان، این مادر توسط کارکنان فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال انتقال یافت.
خسروی گفت: همچنین شب گذشته با تماس اهالی روستای غفورآباد و گزارش وضعیت اضطراری حال یک فرد بیمار از اهالی این روستا، راه روستا‌های آق‌بلاغ و راه روستای کالار ساعاتی پیش بازگشایی شد و بیمار بدحال این روستا با یک دستگاه آمبولانس به شهر خلخال انتقال یافت.
وی با بیان اینکه در حال حاضر غیر از راه خلخال - اسالم سایر راه‌های ارتباطی دسترسی به استان گیلان همچنان مسدود بوده و امکان تردد در مسیر‌ها وجود ندارد، اظهارکرد: با استقرار یک دستگاه برفروب در این جاده پاکسازی کامل برف از سطح جاده و تعریض آن شتاب گرفته است.
رئیس اداره هواشناسی خلخال نیز از افزایش سردی هوای این شهر در شب گذشته و پیش از ظهر امروز خبرداد و افزود: دمای هوای صبح امروز خلخال به ۲۴ درجه زیر صفر رسید که در مقایسه با کمترین دمای صبح روز قبل ۳ درجه کاهش نشان می‌دهد.
فرارمز فرض‌الله‌پور گفت: با قطع کامل بارندگی در خلخال و صاف شدن آسمان این شهر دمای هوا به شدت رو به کاهش گذاشته و یخبندان معابر شدت گرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار