رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا بودجه ۱۴۰۰ را به شکل عملیاتی بررسی و به تصویب رسانده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ کنیم.
کد خبر: ۹۴۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸ 20 February 2021

 

حسین افسانه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سعی می‌کنیم تا با برگزاری جلسات فشرده، دقیق و کارشناسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ را تا ۱۵ اسفندماه به تصویب رسانده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ کنیم.

وی تصریح کرد: البته قبل از بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ باید متمم بودجه به مبلغ ۶۲۰ میلیارد تومان در شورای شهر مورد بررسی قرار گیرد تا ما بتوانیم براساس متمم ۹۹ بودجه سال آینده را مورد بررسی دقیق‌تر قرار دهیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: به هر شکل ممکن بودجه سال آینده یک بودجه صد درصد عملیاتی خواهد بود تا زمینه تحقق صد درصدی اهداف و برنامه‌های بودجه ۱۴۰۰ فراهم آید.

افسانه اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه پل قدس و چهار تقاطع غیرهمسطح شروع شده را یادآور شد و افزود: امیدواریم در سال آینده پل قدس به بهره‌برداری رسیده و بیش از این شرمنده مردم نباشیم.

وی اولویت شورا را در بررسی بودجه سال آینده، توجه به فعالیت‌های فرهنگی و همچنین توسعه فضای سبز اعلام کرد و ادامه داد: در سال آخر فعالیت شورای پنجم ما با حساسیت و دقت بیشتر بودجه را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم تا امکان تحقق صددرصدی این بودجه به وجود آید.

افسانه خاطرنشان کرد: در بودجه ۱۴۰۰ شهرداری اردبیل در کنار کاهش هزینه‌های جاری و توجه به انضباط مالی پروژه‌های نیمه تمام و زخمی شهرداری با اولویت تکمیل خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار