نماینده مجلس هم لب نگشود
روایتی از سفر عجیب آقای وزیر به مغان

به گزارش تابناک اردبیل به نقل از آران مغان، همانطور كه در تصوير زير نيز مشخص است در حالي مصوبه عمليات اجرايي سالن ورزشی 5 هزار نفري شهرستان پارس آباد قرار بود با حضور وزير ورزش و جوانان كلنگ زني شود كه اين سالن ورزشي به يكباره در هنگام كلنگ زني آقاي وزير به سالن سه هزار نفري تقليل يافت!

در آيين كلنگ زني اين سالن ورزشي، سلطاني فر وزير ورزش و جوانان هنگام كلنگ زني صراحتا اعلام كرد كه این سالن ورزشي ۳ هزار نفری خواهد بود نه ۵ هزار نفر، کلنگ احداث آن را بر زمین كوبيد تا بدون حتي كوچكترين اعتراضي از سوي نماينده مردم شهرستان پارس آباد و ديگر مسئولان به اين مساله در يك چشم به هم زدن 2 هزار نفر از 5 هزار نفر مردم اين منطقه از استفاده اين سالن ورزشي جا بمانند. 

نکته عجیب تر اینکه هنگام سخنرانی وزير ورزش و جوانان در سالن ورزشي شهدای پارس آباد به یکباره برق اين سالن رفت و سخنرانی مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان در همان ابتدا نیمه کاره ماند!

از نکات قابل تامل اين مراسم اين بود كه در حالي كه ورزشكاران و قهرمانان ورزشي شهرستان پارس آباد از كمبود اعتبارات ورزش و اشتغال در اين شهرستان رنج مي برند و منتظر بودند تا در سخنرانی که شكور پورحسين نماینده مردم پارس آباد در حضور وزیر ورزش خواهد داشت بدان اشاره كند كه در كمال تعجب اين نماينده بدون درخواستي، صراحتا اعلام کرد هیچ درخواستی از وزیر ورزش ندارد!
در آخر اینکه سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان پارس آباد شبیه سفر مسافرانی بود که گذرشان به پارس آباد افتاده باشد تا یک سفري با چاشنی اعتبار ورزشی!
 
///
///
///
///

انتهای پیام