انتصاب مدیر غیربومی دیگر در اردبیل

به گزارش مهر، در این مراسم که صبح سه شنبه برگزار شد، از خدمات حمید رضا اوریا مدیر سابق دیوان محاسبات استان قدردانی و سید محمد اسحاقی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این مراسم معارفه نظارت به موقع و دقیق را در پیشگیری از تخلفات احتمالی تاثیرگذار دانست و افزود: اگر نظارت و رسیدگی به شبهات و موارد تخلفی مدیران در زمان خود مدیر مستقر انجام گیرد، روند رسیدگی و بازرسی ها سریع تر انجام و شرایط دفاع فراهم می شود.

بهروز ندایی اضافه کرد: مدیران از بازرسان و کارشناسان دیوان محاسبات در خصوص موارد هزینه کرد صحیح و رفع نکات مبهم احتمالی مشاوره بگیرند تا دچار اشتباه نشوند.

وی با اشاره به نبود نظارت سیستمی، جامع و متمرکز در دیوان محاسبات کشور و سلیقه ای و متفاوت بودن نحوه تعامل و عملکرد دیوان در استان ها، خواستار اتخاذ وحدت رویه در برخورد با نحوه جذب اعتبارات شد.

به گفته معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل این امر باعث می شود مدیران برخی استان ها نتوانند اعتبارات حداکثری را جذب کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید تنها مدیر پاسخگوی عملکرد مجموعه باشد، تصریح کرد: معاونان و کارشناسان نیز مسئول عملکرد خود هستند.

به گزارش تابناک اردبیل، اسحاقی پیش از این معاون اجرایی دیوان محاسبات استان گیلان بوده است.

او همچنین کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر بود.