آغاز توزیع میوه شب عید در استان اردبیل

به گزارش تسنیم رامین صادقی پیش از ظهر امروز در بازدید از مکان‌های توزیع میوه شب عید در اردبیل اظهار داشت: در راستای کنترل افزایش قیمت میوه شب عید در بازار طرح توزیع میوه شب عید همزمان با سراسر کشور از طریق مراکز مشخص شده در استان اردبیل آغاز می‌شود که در این زمینه تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

وی با اشاره به این که اقدامات ضدعفونی مراکز توزیع میوه به صورت مستمر انجام می‌یابد بیان کرد: در تلاش هستیم در راستای بهبود وضعیت موجود و کمک به ریشه‌کن سازی ویروس کرونا با اهتمام و جدیت ویوژه وارد عمل شویم و در این زمینه به تمامی اهداف خود دست یابیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به مشخص‌سازی مراکز توزیع میوه شب عید نیز گفت: درصدد هستیم با جلوگیری از اجتماع مردمی برای دریافت میوه توزیع آن را از طریق مدارس انجام دهیم که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته تا اقدامات لازم به شکل مناسب انجام یابد.

صادقی تصریح کرد: استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی برای فعالان توزیع میوه ضروری است و انتظار می‌رود نکات بهداشتی در این زمینه به شکل مناسب رعایت شود که به همین منظور نحوه توزیع میوه شب عید در سطح استان به صورت مستمر و منظم رصد خواهد شد.

وی اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات انجام یافته در راستای ساماندهی برنامه‌های ویژه نوروز اقدامات لازم را انجام داده و با همکاری تیم‌های بازرسی در راستای جلوگیری از کم‌فروشی، گرانفروشی و تخلفات مربوطه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام