فرماندار اردبیل دستور داد
ممانعت از ورود خودروهای غیربومی به اردبیل از دو محور

به گزارش تابناک اردبیل، مسعود امامی در بازدید از ورودی‌های شهر اردبیل اظهارداشت: در شورای تامین شهرستان اردبیل تصمیماتی برای پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا در شهر اردبیل گرفته شد و قرار شد از دوشنبه 26 اسفند محدودیت های ترافیکی در سطح شهر اردبیل برای پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا اجرا شود.

وی گفت: طبق هماهنگی های انجام گرفته از ورود خودروها با پلاک غیربومی از جاده سرچم وآستارا به اردبیل جلوگیری واعمال کنترل و محدودیت اجرا می شود که عوامل پلیس راه، هلال احمر و مرکز بهداشت باجدیت این طرح را اجرایی خواهند کرد.

فرماندار اردبیل گفت: از مردم اردبیل تقاضا داریم در این روز ها وتعطیلات عید به هیچ وجه سفر نرفته و در خانه بمانند و از دعوت مهمان نیز به اردبیل حتی برای منازل شخصی خودداری کنند و همه مراکز اقامتی، هتل‌ها و مناطق گردشگری شهرستان تعطیل بوده و عوامل انتظامی نیز با اقامتگاه‌های غیررسمی با جدیت برخورد خواهند کرد.

امامی یگانه در خصوص تعطیلی اصناف وبازار اردبیل نیز افزود: باتوجه به حساسیت موضوع در شهرستان مرکز استان با هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی تصمیم گرفته شد از فردا کلیه اصناف ازساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ بعدازظهر بارعایت موازین بهداشتی فعالیت کنند، ولی اصنافی که فروشنده اقلام اساسی و مایحتاج عمومی مردم هستند، می‌توانند زمان فعالیت وساعت کار خود را افزایش نیز دهند.

انتهای پیام