از رسمی تا خودمانی!
پیامک‌های #عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

عید نوروز امسال، زیر سایه کروناست. پزشکان هشدار می دهند دید و بازدیدهای عید می تواند آمار مبتلایان و مرگ و میرهای کرونا در ایران را به طور وحشتناکی افزایش دهد. هر کدام از ما ممکن است ناقل ویروس باشیم بی آن که خودمان بدانیم، در ایام عید به دیگران منتقلش کنیم یا بر عکس بیماری از دیگران به ما سرایت کند.

این وضعیت به ویژه برای افراد سالخورده بسیار بسیار خطرناک تر است. سیستم ایمنی آنها در طول زمان تحلیل رفته و کرونا می تواند برایشان خدای ناکرده مرگبار باشد.

بنابر این یک قرار ملی و مردمی وجود دارد که عید امسال دید و بازدید نرویم و آن را به بعد از شکست کرونا موکول کنیم. 
این ها هم پیامک هایی هستند که این روزها مردم برای همدیگر می فرستند تا آگاهی عمومی در این باره را بیشتر کنند: از رسمی تا خودمانی!پیامک های #عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا
سلام............ عزیز
از مدت ها پیش برای رسیدن نوروز و عید دیدنی روز شماری می کردم ولی امسال با وضعیتی که پیش آمده و خطر کرونا جدی شده، برای حفظ سلامتی مشترک مان، از دید و بازدید عید محروم هستیم.
پیشاپیش سال نو را به شما و خانواده محترم تان تبریک می گویم و امیدوارم بعد از عید که اوضاع بهتر شد و خطر بیماری از بین رفت، پذیرای شما باشیم و نیز به حضورتان برسیم.
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام
عیدتان پیشاپیش مبارک. امیدوارم که سال خوبی پیش رو داشته باشید.
می دانید که ویروس کرونا به مدت 14 روز بدون هیچ علامتی در بدن نهفته می ماند و انسان در تمام آن مدت، بی آن که خود بداند، ناقل بیماری است.
از آنجا که صمیمانه دوست تان دارم و برای سلامتی شما ارزش بسیار قائلم، عید امسال را در قرنطینه خانگی خواهم ماند و همه دیدارها را به بعد از از بین رفتن کرونا موکول می کنم. 
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام 
پیشاپیش عید نوروز رو بهت تبریک می گم. این روزها خیلی نگران پدر و مادرمون هستم چون ویروس کرونا برای سن اونا خیلی خطرناکه. لطفا به همه فامیلا بگو که امسال دیدن بزرگ ترها نرن و از راه دور و تلفنی و واتساپی باهاشون در ارتباط باشن. اگه ماها کرونا بگیریم به احتمال زیاد خوب می شیم ولی سالخوردگان نه.
حواسمون باشه به هوای دیدار بزرگ ترها اونا رو بیمار نکنیم چون ممکنه هر کدوم از ما بدون این که بدونیم ناقل ویروس باشیم.
 انشاء الله بعد از عادی شدن وضعیت، همه فامیل و از جمله بزرگ ترها رو می بینیم. 
لطفا اینو به همه فامیل بفرست. دورت بگردم.
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام
پیشاپیش عید نوروز را به شما و خانواده ارجمندتان تبریک می گویم.
امسال به خاطر کرونا، عید را نه جایی خواهیم رفت و نه مهیای مهمان هستیم. حفظ سلامتی همه خانواده ها اعم از خانواده شما و ما در گرو این تصمیم انسان دوستانه است. با دلتنگی تمام عید امسال را از هم دور خواهیم بود به امید روزی که کرونا را شکست دهیم و با خیالی آسوده عید بگیریم و خدمت تان باشیم.
با تقدیم بهترین آرزوها
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام ....... عزیزم
خیلی دوست داشتم که این ویروس کرونا تا شب عید ریشه کن بشه و با خیال راحت بتونم بیام دیدارتون و عرض ادب کنم. ولی چون خیلی دوستتون دارم و می ترسم خدای ناکرده ناقل بیماری باشم و به شما هم آسیب بزنم، از همین راه دور و با ادب و احترام فوق العاده، عید نوروز رو به بهتون تبریک می گم و امیدوارم با بهتر شدن اوضاع بتونم به حضورتون شرفیاب بشم و عرض ادب کنم.
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام .......... عزیزم
در این روزها که همه ما در گیر مبارزه با بیماری کرونا هستیم، دوست دارم "حول حالنا الی احسن الحال" را به نیت شفای بیماران و تبدیل حال همه ما به بهترین حال، زمزمه کنم و پیشاپیش عید نوروز رو به شما و خانواده محترم تبریک بگویم. انشاءالله بعد از شکست کرونا، خدمت می رسم و دو عید را با هم بهتون تبریک می گم: عید پیروزی بر کرونا و عید باستانی و همیشگی نوروز.
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام و عرض ادب 
قبل از هر چیزی فرارسیدن سال نوی خورشیدی را خدمت شما و خانواده محترم تان تبریک می گویم. 
از این که به خاطر رعایت ملاحظات بهداشتی نمی توانم خدمت تان برسم عذرخواهی می کنم. بیم آن دارم که خدای ناکرده، باعث بیماری شما شوم.
امیدوارم بعد از شکست کرونا، برای دیدارتان خدمت برسم.
ارادتمند شما...... 
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام
چون دوست تان داریم
و چون سلامتی شما برایمان مهم است
ایام عید را از دید و بازدید معذوریم. 
انشاء الله بعد از عادی شدن اوضاع و شکست کرونا، خدمت تان خواهیم بود و خدمت خواهیم رسید.
عیدتان مبارک و بلا و بیماری از شما و خانواده محترم تان به دور باد.
با احترام
خانواده ............
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام
فکر کردی حالا که کرونا اومده و قرار شده عید رو به بعد از کرونا موکول کنیم می تونی از دست ما در بری؟ بعد از کرونا چنان می آییم عید دیدنی ات که بگی صد رحمت به کرونا :)
رفیقت ..........
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

سلام
عیدت مبارک. چون دوستت دارم نمیام عید دیدنی. منتظر باش بعد شکست کرونا، با همه برو و بچه ها می آییم سراغت و هر چی آجیل و شیرینی داری رو یه جا می خوریم :)
#عید_ما_بعد_از_شکست_کرونا

عصرایران