معرفی وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور، بدون حضور زنان در کابینه دوازدهم، گمانه‌زنی و واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و انتقاداتی را متوجه روحانی و دولت دوازدهم کرد. انتقاداتی که همچنان ادامه دارد و یکی از منتقدان جدی آن، زنان نماینده مجلس هستند.
همزمان با مصاحبه عطریانفر در خبرگزاری دولتی ایرنا، یادداشت تند «علی صوفی»، عضو شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در روزنامه آرمان امروز هم منتشر شد که طی آن نوشته است: اصلاح‌طلبان درمجموع از کابینه پیشنهادی رضایت ندارند و روحانی در انتخاب کابینه به بسیاری از وعده‌های خود به‌ویژه وزیر زن جامع عمل نپوشاند.
معاون استاندار، جهش اقتصادی استان اردبیل را
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: در دولت تدبیر و امید جهش قابل توجه و قابل تحسین در حوزه اقتصادی استان صورت گرفته است.
هفته گذشته، بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی 10 وزارتخانه اطلاعات ، آموزش و پرورش، ارتباطات، اقتصاد، بهداشت، امورخارجه، جهاد کشاورزی، کار، دادگستری و دفاع انجام شد و به دلیل به پایان رسیدن وقت جلسه بررسی صلاحیت آخوندی نیمه تمام ماند و ادامه رسیدگی به امروز موکول شد.
چهارمین روز و ششمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور 208 نماینده در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
رئیس مجلس در نامه‌ای درباره افزایش غیر قانونی جریمه متخلفان مالیاتی در موضوع تبصره ۲ماده ۱۶۹ قانون مالیاتهای مستقیم به رئیس جمهور تذکر داد.
رئیس فراکسیون امید طی تماس تلفنی با فاطمه کروبی پیگیر آخرین وضعیت دبیرکل حزب اعتماد ملی شد.
نمایندگان مجلس با امضای نامه های جداگانه از زحمات و تلاش های حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دولت یازدهم، و سید رضا صالحی امیری وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر کردند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: نگاه فراکسیون نمایندگان ولایی همکاری با دولت است اما ممکن است به چند وزیر دولت رای ندهیم.
صفحه  از ۲۲۸