کسب رتبه اول حوزه مشارکت‌های اجتماعی اردبیل در سال ۱۴۰۲

معاون فرهنگی و امور جوانان اردبیل از کسب رتبه اول حوزه مشارکت‌های اجتماعی اردبیل در افزایش کمی سازمان‌های مردم نهاد جوانان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۰۸۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۷ 20 June 2024

به گزراش تابناک اردبیل، وحید فروهر ۳۱ خرداد در جمع خبرنگاران از کسب رتبه اول حوزه مشارکت‌های اجتماعی اردبیل در افزایش کمی سازمان‌های مردم نهاد جوانان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

وی گفت: با اعلام اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت، استان اردبیل با صدور مجوز فعالیت ۲۸ سمن در سال ۱۴۰۲ در صدر ادارات کل کشور قرار گرفت.

معاون فرهنگی و امور جوانان اردبیل اهداف و رویکرد‌های تشکیل و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد را کمک به وظایف دولت برای رفاه و آسایش مردم، فرهنگ سازی و مطالبه گری عنوان کرد و افزود: داشتن خروجی فعالیت تشکل‌های مردم نهاد مؤلفه مهمی است و ما علاوه بر پیگیری و رصد آن، بدنبال فراهم کردن زمینه برای شکل گیری تشکل‌های جدید هستیم.

قادر محرمی کارشناس حوزه مشارکت‌های اجتماعی اردبیل نیز اضافه کرد: هدف گذاری وزارت و جوانان برای استان اردبیل ۲۷ سمن بود که خوشبختانه ما توانستیم مجوز فعالیت ۲۸ سمن با موضوعات هنری ادبی ۳ سمن، هدایت شغلی ۲ سمن، آسیب‌های اجتماعی ۴ سمن، سلامت اجتماعی ۵ سمن، فعالیت‌های جهادی یک سمن، آموزشی ۳سمن، سبک زندگی ایرانی اسلامی ۴سمن، اوقات فراغت ۲سمن، سیرو سیاحت یک سمن و ارزش‌ها و باور‌های دینی ۲سمن را صادر کنیم.

محرمی افزود: از ۲۸ سمن تازه تاسیس ۲۱ سمن در مرکز استان و ۷ سمن در شهرستان‌ها فعالیت خواهند کرد و مجوز ۷ سمن نیز برای دور دوم فعالیت تمدید شده است.

کارشناس مشارکت‌های اجتماعی اردبیل تصریح کرد: امیدواریم با افزایش کمی سازمان‌های مردم نهاد شاهد توسعه کیفی و بهبود خدمت رسانی و تسهیل امور در جامعه باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار