عضویت در مراکز کانون پرورش اردبیل رایگان شد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت:علاقه‌مندان به فعالیت در مراکز فرهنگی، هنری می‌توانند به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان رایگان عضو کانون پرورش شوند.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۲ 07 July 2024

به گزارش «تابناک اردبیل»، ملیحه ملک‌زاده فرد ظهر یکشنبه در جمع اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل اظهار کرد: به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان عضویت در مراکز فرهنگی هنری کانون استان در تاریخ ۱۸ تیرماه به‌صورت رایگان خواهد بود.

وی با بیان اینکه کانون پرورش فکری یکی از متولیان اصلی ادبیات کودک و نوجوان است، افزود: این تصمیم در راستای جلب توجه همگانی به ضرورت گرامیداشت این مناسبت و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی اتخاذ شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل بیان کرد: کودکان و نوجوانان علاقه‌مندان به عضویت می‌توانند همراه با اولیای خود با مراجعه حضوری به هر یک از مراکز ۲۳ گانه کانون در سراسر استان و یا از طریق پرتال کانون به نشانی kpf.irاقدام به ثبت‌نام کنند.

ملک‌زاده فرد تصریح کرد: مراکز کانون استان در کنار کارگاه‌های تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی شهریه‌ای، خدمات کتابخانه‌ای و فعالیت‌های عمومی فرهنگی را به صورت رایگان برگزار می‌کند و متقاضیان می‌توانند پس از عضویت از این خدمات برخوردار شوند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۸ تیرماه سالروز درگذشت «مهدی آذریزدی»، نویسنده پرآوازه و خالق «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است که به نام روز ادبیات کودکان و نوجوانان نام‌گذاری شده و در تقویم رسمی کشور به ثبت رسیده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار