شهردار اردبیل از شورابیل به عنوان نگین توسعه پایدار شهر اردبیل یاد کرد و افزود:‌ از عایدات مختلف این مکان تفریحی، توریستی به راحتی می‌توان تمام هزینه‌های شهر اردبیل را تأمین کرد به شرط آن که در این مکان و فضا فرصت مشارکت و سرمایه‌گذاری برای فعالان غیردولتی فراهم آید .
پروژه‌های درمانی شاخص استان افتتاح می‌شود
با حضور وزیر بهداشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل، گفت: در سفر آتی وزیر بهداشت به اردبیل پروژه های درمانی شاخص استان افتتاح خواهد شد.
خفاش شب و قاتل 7 زن در همسایگی اردبیل
فروردین 88 بود، آن روز به همراه زن صیغه‌ای‌ام در حال پرسه زدن بودیم که مسافر دوم را سوار کردیم. او را که به نظر زن 50 ساله‌ای می‌آمد به مکان خلوتی بردم و کشتم.
شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل گفت: ۶۱ درصد از مدارس استان از استحکام برخوردار بوده و ایمنی مطابق با استانداردها را دارا هستند.
شهردار اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۱۱ هزار تن آسفالت در کارخانه‌ آسفالت شهرداری اردبیل تولید و در معابر مرکز استان استفاده شده است.
در این نمودار "وضعیت قرمز" رشد قابل توجه نرخ بیکاری جوانان طی چهارسال دولت روحانی نمایش داده شده است.
صفحه  از ۴۸۹