چگونه بدون برق موبایل‌مان را شارژ کنیم؟
استفاده از دینام برای تهیه برق از دیر باز بین مردم رایج بوده است از آنجایی که وقتی دینام دوچرخه با رکاب زدن شما برق تولید می‌کند و شما با استفاده از این برق تولید شده می‌توانید حتی تلفن همراه خود را نیز شارژ کنید. البته با نصب پروانه بر روی دینام و قرار دادن آن کنار جریان آب نیز می‌تواند برق تولید کنید.
مطالعات تیمی از پژوهشگران فرانسوی نشان می‌دهد که انسان علی رغم پیشرفت‌های پزشکی و بهبود تغذیه و سبک زندگی، به حداکثر ظرفیت خود از نظر طول عمر، قد و. رسیده است و در این میان عواملی مانند محیط زیست دارای اهمیت زیادی هستند.
رهنمودهای رهبری را یکطرفه دستمایه فرافکنی قرار ندهید
در حاشیه اظهارات مدیر روابط عمومی دانشگاه محقق؛
براستی آیا دانشگاه محقق اردبیلی در اجرای دستورالعمل های وزارت ارشاد در تسهیل ارتباط با رسانه ها موفق عمل کرده که اکنون طلبکارانه سخن بگوید.
بیماری‌های پنهان داخلی مانند اختلالات غدد تیروئید، دیابت، اضطراب، کمبود ویتامین دی، عدم آرامش و ... برای شما بی‌حوصلگی، زودرنجی و خلق پایین را به همراه خواهد آورد.
امام صادق (ع) در حدیثی از هفت اثر یاد مرگ یاد کرده اند که در این گزارش می‌خوانید.
بیشتر افراد هیچ توجهی به معاینات چشم‌پزشکی ندارند. تغییرات بینایی ممکن است مهم‌ترین دلیل برای مراجعه به چشم‌پزشک باشد اما باید بدانید که مراجعه سالانه به چشم‌پزشک سلامت چشمان شما را تضمین می‌کند. باید سلامت کلی چشمانتان مورد بررسی قرار گیرد.
محققان موسسه کارولینسکا سوئد با استفاده از اطلاعات ژنتیکی به شواهد جدیدی دست یافتند که نشان می دهد تحصیلات بالاتر ارتباط قوی ای با کاهش ریسک بیماری آلزایمر دارد.
صفحه  از ۱۳۱