۲۰۰ کارگاه تولیدی در اردبیل تسهیلات کم‌بهره دریافت کردند

فرماندار اردبیل از پرداخت تسهیلات کم بهره به۲۰۰ کارگاه تولیدی خبر دادو گفت: تا پایان سال ۶۰۰ کارگاه تولیدی تسهیلات کم‌بهره دریافت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۰۷۶۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲ 08 November 2022

به گزارش تابناک اردبیل، سید محمد اعتماد اعجازی روز سه شنبه در بازدید از کارگاه‌های کوچک و مشاغل خانگی افزود:با هدف رونق تولید و اشتغال تا پایان سال درشهرستان اردبیل باهمت بنیاد برکت وفرمانداری اردبیل ۶۰۰ کارگاه تولیدی تسهیلات کم بهره دریافت می‌کنند.

وی اظهار کرد: با ارائه این تسهیلات و راه اندازی کارگاه‌های کوچک و مشاغل خانگی و خرد پیش بینی شده برای یک هزار و ۸۰۰ نفر فرصت شغلی در اردبیل ایجاد شود.

اعتماد اعجازی ادامه داد: یکی ازاولویت‌های اساسی در شهرستان اردبیل توسعه اشتغال است که دراین راستا ازظرفیت بنیاد برکت برای راه اندازی کارگاه‌های کوچک و اشتغالزایی استفاده می‌شود.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه برای رونق شتغال در استان حمایت همه جانبه از کارآفرینان وسرمایه گذاران مبنای اقدامات است، اظهار کرد: انتظار می رود کارآفرینان در کنار ایجاد اشتغال و تولید کالا ها نسبت به بسته‌بندی محصولات و بازاریابی و فروش آن با هدف رقابت در بازارهای جهانی اهتمام ویژه داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار