استاندار اردبیل با اشاره به تعیین شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۳، برگزاری نشست‌های توجیهی برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی در زمینه شعار سال و اهمیت توجه به اجرای آن را خواستار شد و گفت: تنها راهبردی که می‌تواند مسائل جامعه را حل کند، تولید است.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۴ 26 March 2024

به گزارش تابناک اردبیل، سیدحامد عاملی در شورای اداری استان که پس از گردهمایی وبیناری مدیران و کارگزاران دولت مردمی در راستای جهش تولید با مشارکت مردم برگزار شد، بیان کرد: تنها راهبردی که می‌تواند مسائل جامعه را حل کند، تولید است و با توجه به انتخاب شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۳، باید مدیران تا پیش از ۲۰ فروردین نسبت به برگزاری نشست‌های توجیهی برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این راستا اقدام کنند و سازمان بازرسی نیز پیگیر موضوع باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، رئیس شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه حمایت از همه سرمایه‌گذاران که گام در بخش تولید می‌گذارند، ضروری است، افزود: هیچ عذر و بهانه‌ای از دستگاه‌ها در زمینه عدم سرعت‌بخشی به روند سرمایه‌گذاری و تولید قابل پذیرش نیست و با توجه به فعال شدن ستاد‌ها و کمیته‌های مختلف در استان اردبیل برای حمایت از تولید، دستگاه‌ها نیز باید هم راستا با این بخش‌ها، برای حمایت از تولید، بدون وقفه اقدام کنند.

استاندار اردبیل ادامه داد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی استان، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، از جمله بخش‌های حمایت‌کننده از تولید در استان اردبیل است.

عاملی اظهار کرد: لازم است دستگاه‌ها در صورت مواجهه با مشکلات قانونی و دستورالعمل‌ها، مراتب را در کمیته‌های مربوط مطرح کنند تا نسبت به رفع مشکل و مانع در اسرع وقت اقدام شود و تعلل در حل مشکل بخش تولید و سرمایه‌گذاری پذیرفتنی نیست.

وی با تأکید بر توجه جدی دستگاه‌ها به حمایت از بخش تولید، بیان کرد: برخی دستگاه‌ها به‌صورت مستقیم و تعدادی نیز به‌طور غیرمستقیم با بخش تولید مرتبط هستند و باید برای سرعت‌بخشی به روند کار‌های سرمایه‌گذاران، یک مسؤول پیگیری‌کننده در این دستگاه‌ها تعیین شود.

استاندار اردبیل با اشاره به ابلاغ منشور ۱۰ ماده‌ای در حمایت از بخش تولید در سال گذشته و همچنین ابلاغ آن برای سال جاری، گفت: این منشور برای پیشبرد اقدامات مربوط به تولید تدوین و ابلاغ شده و لازم است سرعت‌بخشی به روند‌های اداری و پرهیز از تعلل در امضای مدیران را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.

عاملی با تأکید بر ایجاد تحول در سال جدید در شیوه‌های مدیریتی با هدف سرعت‌بخشی در ارائه خدمات و اثربخشی بیشتر، ارائه گزارش اقدامات تحولی از سوی مدیران در سال گذشته برای بررسی ضروری بوده و همچنین لازم است مدیران در شروع سال جدید، برنامه کاری و تحولی برای خود تعریف کنند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار