مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: به منظور تأمین سوخت ذخیره دوم نیروگاه سبلان اردبیل، ۳۳ میلیون لیتر سوخت مابع به نیروگاه مزبور ارسال شده است.
کد خبر: ۱۱۶۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۳ 27 April 2024

به گزارش تابناک اردبیل، سید حجت مدنی امروز، ۸ اردیبهشت ضمن اشاره به موجودی سوخت مایع در نیروگاه سبلان اردبیل و ذخیره‌سازی در این منطقه گفت: این منطقه آمادگی کاملی در این زمینه دارد و در صورت ثبت به‌موقع درخواست‌ها ارسال فرآورده بدون کمبود و محدودیت بطور منظم انجام خواهد شد و همچنین اتخاذ سیاست‌های مطلوب سوخت‌رسانی به‌خصوص سوخت جایگزین به نیروگاه‌ها یکی ازاقدامات مطلوب این شرکت است.

مدنی ضمن اشاره به موجودی سوخت مایع در نیروگاه سبلان اردبیل و میزان ذخیره‌سازی در این منطقه افزود: به منظور تأمین سوخت ذخیره دوم نیروگاه سبلان اردبیل، ۳۳ میلیون لیتر سوخت مابع به نیروگاه مزبور ارسال شده است که در قیاس با مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش داشته است.

وی با تأکید بر ضرورت مصرف بهینه سوخت در بخش خانگی، گفت: منظور از مصرف بهینه کم مصرف کردن نیست، بلکه درست مصرف کردن است و به همین دلیل اگر شهروندان فقط ۱۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی داشته باشند، برق هیچ خانه و کارخانه‌ای قطع نمی‌شود.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار