مراکز آموزشی مرزبانی شهید مدنی اصلاندوز و نیروی انتظامی شهید بیگلری مشگین شهر با حمایت‌های قانونی دیوان محاسبات استان اردبیل احیا و جانی دوباره گرفتند.
کد خبر: ۱۱۶۵۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۸ 07 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل، فرماندهان مراکز آموزشی مرزبانی شهید مدنی اصلاندوز و نیروی انتظامی شهید بیگلری مشگین شهر، ۱۸ اردیبهشت با حضور جداگانه در دیوان محاسبات و دیدار با مدیرکل این نهاد نظارتی در استان اردبیل، ضمن قدردانی از حمایت‌های قانونی دیوان اظهار کردند: مشاوره‌ها و حمایت‌های قانونی دیوان محاسبات استان اردبیل در جهت کمک به بازسازی و تجهیز این پادگان‌های آموزشی جانی دوباره به آن‌ها بخشید.

علیرغم حضور و بازدید مکرر برخی مسئولان استانی از این مراکز آموزش نظامی، برای حل مشکلات، نتیجه‌ای حاصل نشده بود، ولی با بازدید و ورود دیوان محاسبات با ارائه مشاوره راهکار‌های قانونی و استفاده از ظرفیت جز (۵) بند ک تبصره (۱) قانون بودجه، تعمیر و آسفالت ریزی محوطه پادگان پس از سال‌ها انجام شد.

عقیل شکری مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل، اظهار کرد: دیوان محاسبات همواره نظارت مسئولانه را مد نظر داشته و ارائه مشاوره قانونی در مسیر رسیدن به اهداف و برنامه‌های دستگاه‌ها جزو اولویت‌های کاری ما است.

وی افزود: ما به دنبال ایجاد شفافیت و انضباط مالی بوده و در این مسیر راهگشایی و رفع موانع توسعه استان را سرلوحه برنامه‌ها قرار داده‌ایم.

مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل با تاکید بر اینکه با ترک فعل‌ها، متخلفین و چپاول گران بیت المال برخورد خواهیم کرد، تصریح کرد: از مدیرانی که دلسوزانه در جهت خدمت رسانی به مردم فعال باشند، حمایت قانونی خواهیم داشت.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار