سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از افزایش ۵ درصدی مصرف بنزین در پنج روز نخست سال جدید خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۵ 26 March 2024

به گزارش تابناک اردبیل، سید حجت مدنی از افزایش ۵ درصدی مصرف بنزین در پنج روز نخست سال جدید نسبت به همین مدت در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: میزان رشد مصرف بنزین در پنج روز ابتدای فروردین ماه امسال نسبت به متوسط مصرف روزانه بنزین در اسفند ماه ۱۴۰۲، افزایش ۲۵ درصد داشته است.

مدنی با اشاره به اینکه بیشترین ارسال بنزین در روز چهارم فروردین در حدود دو میلیون لیتر بوده، بیان کرد: همکاران ما شبانه‌روزی در حال تلاش برای سوخت‌رسانی هستند و انتظار ما این است که مردم مدیریت مصرف کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، مدیر منطقه اردبیل تصریح کرد: بازرسی‌ها در مجاری عرضه نیز در حال انجام است و همکاران شرکت به صورت شبانه‌روزی در حال نظارت بر روند توزیع سوخت نوروزی هستند.

وی افزود: رعایت سرعت مجاز، کنترل شرایط خودرو و رعایت موارد معاینه فنی در مصرف سوخت مؤثر است که امیدواریم هموطنان این موارد را مدنظر قرار دهند تا سوخت به موقع به همه شهروندان تحویل شود.

مدنی خاطرنشان کرد: وضعیت ذخیره سازی سوخت بخش حمل و نقل در انبار‌های نفت منطقه و کلیه جایگاه‌های سوخت در حد متعارفی بوده، اما نیاز به صرفه جویی و مدیریت سفر رانندگان در مصرف بنزین است.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار