مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ضمن اشاره به انعکاس گسترده دومین جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان در رسانه‌های استانی و ملی گفت: زندگی عشایری بخشی از هویت جامعه ما در نقاط مختلف کشور است.
کد خبر: ۱۱۶۴۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۶ 29 April 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حسن محمدی ادیب ۱۰ اردیبهشت گفت: دومین جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر شاهسون مغان روز‌های ۶ و ۷ اردیبهشت ماه در شهر جعفرآباد بیله‌سوار برگزار و با استقبال کم‌نظیر مردمی و انعکاس گسترده رسانه‌ای روبرو شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: پخش زنده جشنواره از شبکه‌های ملی و استانی با همکاری صداوسیمای استان اردبیل یکی از اتفاقات خوبی بود که در انعکاس رسانه‌ای این رویداد افتاد و در دفعات مختلف از شبکه‌های خبر، دو و شبکه استانی سبلان جشنواره کوچ عشایر به صورت زنده روی آنتن رفت که این اقدام صدا و سیما شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: پخش گزارش‌های خبری در بخش‌های خبری مختلف تلویزیون و رادیو و انعکاس رویداد به شکل‌های مختلف از جمله خبر، گزارش تصویری و گزارش ویدیویی در خبرگزاری‌های رسمی و فضای مجازی فرصتی برای معرفی ارزش‌های زندگی عشایری بود.

محمدی ادیب ادامه داد: زندگی عشایری بخشی از هویت جامعه ما در نقاط مختلف کشور است که پاسداشت ارزش‌های این نوع از زندگی و نمایش آن به عنوان یک ارزش و جاذبه گردشگری از جمله هدف‌های برگزاری جشنواره کوچ عشایر شاهسون مغان است.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار