معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری اردبیل در اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان اردبیل از تعهد ۴۲۷۴ نفری اشتغال ۲۶ دستگاه اجرایی و حمایتی شهرستان اردبیل در سال ۱۴۰۳ خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۶۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۸ 10 May 2024

به گزارش تابناک اردبیل به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردبیل، عبدالله نعیمی گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه رصد (۷۹۴۴نفر از۶۴۱۳ نفر تعهد اشتغال) در سال ۱۴۰۲ در شهرستان انجام شده است.

وی با تقدیر از عملکرد دستگاه‌های اجرایی دارای تعهد اشتغال در سال ۱۴۰۲، از مدیران دستگاه‌های اجرایی و حمایتی دارای تعهد اشتغال در سال ۱۴۰۳ خواست با توجه به ابلاغ به موقع برش شهرستانی در دو بخش تعهد فارغ التحصیلان و سایر تعهدات، برنامه‌ریزی و عزم مضاعف در ارتباط با تحقق واقعی آن تعداد سهم ابلاغی و ثبت به موقع اطلاعات مربوطه در سامانه رصد را در دستور کار و برنامه‌های کاری اولویت دار خود مدنظر داشته باشند.

نعیمی همچنین با قدردانی از عملکرد چهار دستگاه اجرایی پای کار در بخش تسهیلات مشاغل خانگی (میراث فرهنگی، جهادکشاورزی، صمت و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان) با اعلام سهمیه ۴۶ میلیارد تومنی شهرستان، از اعطای ۵۹ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی پشتیبان حقوقی/ حقیقی و مستقل در قالب ۵۶۶ طرح توسط ۷ بانک عامل استان خبر داد.

معاون فرماندار اردبیل گفت: برنامه ریزی برای انجام تکلیف قانونی بازدید‌های مستمر و میدانی کمیته نظارت بر مشاغل خانگی و کمیته نظارت تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه با مشارکت و همراهی دستگاه‌های اجرایی ذیربط جهت راستی آزمایی تسهیلات اعطایی و برگزاری جلسه تخصصی با بانک‌های عامل از دیگر مباحث و دستور کار جلسه حاضر بود.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار