نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: دغدغه بهداشت و سلامت در ردیف اصلی‌ترین مطالبات مردم است که متولیان امر باید در رفع آن چاره جویی سریع و به هنگام داشته باشند.
کد خبر: ۱۱۶۹۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۷ 02 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، آیت الله سیدحسن عاملی، ۱۳ خرداد در جریان افتتاح بخش MRI بیمارستان شهدای پارس آباد اظهار کرد: وظیفه دولتمردان است تا نیاز‌های اولیه مردم از جمله بهداشت و سلامت عمومی، مسکن آب شرب و درمان را فراهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: آرزوی دیرینه همه ما بود که این مجموعه راه اندازی شود تا نیاز اصلی بیماران این منطقه به دستگاه MRI مرتفع شود.

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه در فقدان این دستگاه و مراجعه بیماران به مرکز استان فرصت طلایی مریض از دست می‌رفت، تصریح کرد: با حضور بخش خصوصی امروز شاهد راه اندازی پیشرفته‌ترین دستگاه در این بیمارستان هستیم.

آیت الله عاملی با بیان اینکه از دقایق اولیه راه اندازی این دستگاه شاهد استقبال بیماران از دستگاه MRI هستیم، گفت: برای استفاده از این دستگاه نیروی انسانی ماهر نیز تامین شده که در صورت نیاز به افزایش این نیرو‌های متخصص اقدام می‌شود.

وی راه‌اندازی چنین مجموعه‌هایی را در خدمت به مردم مهم ارزیابی کرد و گفت: امروز برای نظام جمهوری اسلامی فخر و شرف بزرگی است که مسئولان در خدمت مردم و نظام بوده و رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار