جام پرچم، ورزش کشور را در رشته‌های مختلف تقویت می‌کند

سرپرست معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه جام پرچم جام فرصت‌ها است، گفت: جام پرچم، ورزش کشور را در رشته‌های مختلف تقویت می‌کند.
کد خبر: ۱۱۷۳۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۵ 29 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، فرهاد حسنی نهم تیر در جلسه هماهنگی برگزاری مرحله استانی جام پرچم گفت: جام پرچم ورزش کشور را در رشته‌های مختلف تقویت می‌کند.

وی برگزاری جام پرچم را جام فرصت‌ها عنوان کرد و گفت: این جام فرصتی است برای دیده شدن و حضور جوانان روستایی در برنامه‌ها و مشارکت در مسابقات ورزشی و استفاده از ظرفیت‌های جوانان روستا برای تقویت ورزش کشور است.

همچنین علی تقی زاده رییس هیات ورزش‌های روستایی، عشایری و بازی‌های بومی محلی استان نیز ضمن تشریح آمار ثبت نامی تیم‌های ورزشی در جام پرچم و معرفی تیم‌های برتر هر شهرستان افزود: برگزاری مرحله استانی در دستور کار هیات بوده به زودی برگزار خواهد شد.

تقی زاده افرود: جام پرچم بزرگترین مسابقات روستایی سازمان یافته ورزشی در سطح کشور است که اولین دوره این مسابقات در سال ۱۴۰۱ فقط در رشته مینی فوتبال و رده سنی آزاد برگزار شد، اما امسال با هدف استعداد یابی در رده‌های پایه در سه رشته مینی فوتبال، کاراته و پرتاب وزنه در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار