آغاز زیرسازی شهرک‌های صنعتی اردبیل با ۱۰۰۰ میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از آغاز بزرگترین و مهمترین عملیات بهسازی معابر و آسفالت‌ریزی شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اعتباری بالغ بر یک‌هزار میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۳ 30 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، هاشم علایی عصر یکشنبه در جریان بازدید از آغاز پروژه زیرسازی و آسفالت جاده دسترسی شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل اظهار داشت: یکی از مشکلات حال حاضر شهرک‌های صنعتی شماره یک و 2 اردبیل فرسودگی معابر، برخی از تأسیسات و زیرساخت‌های آن است که در اثر گذشت زمان مستهلک و از بین رفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع تلاش شده با همراهی استاندار و مسئولان کاستی‌ها و نواقص موجود در شهرک‌های صنعتی کاهش یابد که خوشبختانه در چند سال اخیر اعتبارات مناسبی برای تأمین زیرساخت‌ها تخصیص یافته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اجرای این پروژه مهم زیرساختی را در تسهیل عبور و مرور واحد‌های تولیدی و ارتقای راه‌های ارتباطی بسیار مهم برشمرد و گفت: این پروژه در برگیرنده زیرسازی و آسفالت باند رفت و برگشت جاده دسترسی و لکه‌گیری برخی از معابر شهرک صنعتی شماره 2 و همچنین بهسازی و آسفالت باند رفت و برخی از معابر و خیابان‌های شهرک صنعتی شماره یک اردبیل خواهد بود.

علایی افزود: برای اجرای این پروژه‌ها اعتباری بالغ یک‌هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد که تلاش می‌شود تا پایان نیمه اول سال‌جاری عملیاتی و در اختیار واحد‌های تولیدی قرار داده شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بر اساس اصل 44 قانون اساسی موظف به واگذاری امور شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی هستیم تا با کم کردن تصدی‌گری بخش دولتی، شاهد واگذاری امور به صاحبان صنایع باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اضافه کرد: یکی از عمده مشکلات شرکت‌های خدماتی که متشکل از خود کارآفرینان و صنعتگران هستند، کمبود منابع مالی است که اختصاص بخشی از مالیات ارزش افزوده برای بهسازی زیرساخت‌ها، بهترین راه ممکن برای تأمین منابع پایدار برای این شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی است.

برچسب ها: اردبیل
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار