برگزاری همایش جهاد تبیین «انتخابات» با حضور مددجویان اردبیلی

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: همایش جهاد تبیین با موضوع «انتخابات» و با حضور تعدادی از مددجویان تحت حمایت در مجتمع فرهنگی تربیتی الغدیر کمیته امداد استان اردبیل برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۵ 27 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، علیرضا حسین‌نژاد هفتم تیر در این همایش اظهار کرد: دولت شهید جمهور دولتی ارزشی، خدمتگزار و دولت محرومین بود که توانست عزت و اقتدار کشور را حفظ کند.

وی با برشمردن ویژگی‌های رئیس جمهور شهید، گفت: شهید آیت‌الله رئیسی، فردی خستگی‌ناپذیر، فساد ستیز، احیاگر تولید و قهرمان جهاد خدمت در یاری‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر و مستضعفان بود.

حسین‌نژاد یادآور شد: ما باید با الگو قرار دادن شهید آیت‌الله رئیسی و انتخاب فرد شایسته، در انتخابات پیش رو حضوری چشمگیر داشته باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: در شرایط فعلی که دشمنان قسم خورده نظام اسلامی همه سعی و تلاش خود را برای به حاشیه کشاندن جامعه به کار برده‌اند، نیاز جهاد تبیین و روشنگری بیش از هرزمان دیگری احساس می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حضور خانواده بزرگ امداد در انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: در راستای تداوم خدمات شهید جمهور و با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح نخواهیم گذاشت تا بیگانگان برای سرنوشت ایران وایرانی تصمیم بگیرند.

همایش جهاد تبیین با هدف تشویق و ترغیب خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل همزمان در سراسر استان برگزار شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار