برنامه‌های هفته گردشگری استان اردبیل تدوین شد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از تدوین و برگزاری برنامه‌های متنوع همزمان با هفته گردشگری در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷ 24 September 2022

به گزارش تابناک اردبیل، بحیی نجار قابل روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: برنامه‌های هفته گردشگری از پنجم مهرماه همزمان با آغاز هفته گردشگری در حوزه‌‎های مختلف گردشگری با هدف توسعه و معرفی قابلیت‌های گردشگری استان برگزار می‌شود.

وی افزود: روز اول این هفته با عنوان "گردشگری مذهبی" نامگذاری شده و مراسم انتخاب برترین عکس گردشگری مذهبی به همراه شب شعری با عنوان ضامن آهو در این روز اجرا می‌شود.

نجار قابل "گردشگری و معرفی قابلیت‌ها" را عنوان روز دوم ذکر کرد و گفت: نمایشگاه توانمندی‌های گردشگری و صنایع‌ دستی استان از روز دوم در ۲۵ غرفه در شهرستان سرعین آغاز می‌شود و همزمان برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در دستور کار قرار دارد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل ادامه داد: روز سوم هفته گردشگری با عنوان گردشگری و خوراک با برگزاری نمایشگاه و جشنواره خوراک در پل معلق مشگین‌شهر همراه خواهد بود و در روز چهارم با عنوان گردشگری ورزشی در برگزاری مراسم تور بین‌المللی دوچرخه سواری آذربایجان مشارکت خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به عناوین گردشگری و کودک، گردشگری خلاق، دانشگاه و گردشگری و گردشگری پایدار برای سایر روزهای هفته گردشگری گفت: برگزاری مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان، برگزاری استارتاپ با موضوع شعار سال، آموزش‌های تخصصی گردشگری خلاق، برگزاری فم‌تور برای دانشجویان جدیدالورود استان و گردهمایی تجلیل از فعالان صنف گردشگری از سایر برنامه‌های این هفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار